حراجی

از تموم شدن می ترسم و بیشتر از تموم کردنم می ترسم

پس می خواهم تمام نشوم ، خدای من تو با من چه می کنی آیا خوار شدن من برایت . . . نمی دانم شاید ؟؟!!

درحال تمام شدن هستم ، نه بهتر است بگویم احساس تمام شدن دارم .

به اندیشه هر کس وارد می شوم یک حلقه به پایم بیشتر می شود و سنگینی آن بر دوشم وارد می گردد .

تا چه زمانی در انتظار باید بود و در این انتظار چرا نصیبی نیست ؟

چند منظور دارم که با هم گره خورده اند که اگر هر کس کمکم کند ممنونش می شوم ،

شنیدی گم کرده راه ؟ منم .

البته راه انتخاب برای وارد شدن به آن. ( نا تمام )

/ 8 نظر / 4 بازدید
شيرين

سلام عمر را به شناختن و ديدن خيلي چيزها ميگذراني زندگي را شب و روز را در كار تجربه كردنها و بر خوردها و راست وريس كردنها بسر مي اوري اما در اين ميان يكي هست كه به او كمتر از همه ميپردازي يكي هست كه پاك از او غافلي يكي هست كه از همه بيشتر به تو نزديك است و تو از همه بيشتر از او دوري و به ديگر ها مشغول شده اي و او را گم كرده اي ومن اكنون به يادت خواهم اورد ؟ خودت...بي رنجي مرگ است. (شريعتي)

ستاره

سلام. از حضور دوبارت بی نهايت خوشحال شدم. خوشحال می شم که تو تنهاييات جايی داشته باشم. هر موقع که احساس کردی که يه همزبون مخوای؛ يا دلت گرفته؛ وبلاگ من هميشه و هميشه واسه حضورت جا داره. خوشحالم می کنی. آدرس ايميلمو هم که داری. پس هيچ موقع احساس تنهايی نکن. خوش باشی و سلامت. هميشه شاد باش.

بهزاد

فريد جان... نه از تموم شدن بترس و نه از تموم کردن که هر دو لازم و ملزوم اين دنيان...فصلها تموم ميشن در حالی که پيش از اون فصل قبلی رو تموم کردن...عمر آدم تموم ميشه در حالی که خيلی وقته که آدم و بهتره بگم نسل بشر کارشو با اين دنيا تموم کرده... پس فقط زندگی کن . (نکنه میخوای ما رو از این نوشته‌هات محروم کنی پسر خوب؟)

بهزاد

کاشکی ديشب ميومدی و اذيتم ميکردی...مدتيه تو اين شهر سرگرمی جز اذيت شدن ندارم...چه بهتر که يه هموطن اذيتم ميکرد

سيد(فقير)

سلام.... ممنون که به من سر زدی گفتی که دريا زده ای و ساحل نميبينی تو خود دريائی و باور اين نيست که دريا زده باشی يا خود را به باد بسپار تا تورا به ساحل برساند يا بر موج شنا کن که به ساحل برسی هر چه خواهی تو ان کنی ..... در مورد انتظار هم بايد بگم که انتظار يعنی صبر و صبر يعنی حرکت با تحمل هر انچه که در راه بينی

بانو

سلام.درکش کمی سخته ولی سعی می کنم بفهمم.ياعلی.

افرا

سلام.اگه فکر می کنی داری تموم می شی يعنی وقت نو شدنه.وقت خواستن . يا علی بگو و راه بيفت.